Nieskończona Opowieść: finał konkursu. Kto wygrał smartfon HTC Desire 610?

Pod koniec stycznia zaprosiliśmy Was do udziału w konkursie, polegającym na wymyśleniu tytułu dla opowiadania, napisanego przez Michała Witkowskiego wspólnie z Czytelnikami Gadżetomanii. Znamy już wynik! Do kogo trafi smartfon HTC?

Kochani!
Muszę przyznać, że nie popisaliście się z tymi tytułami :-) Ale też zadanie było niewdzięczne. Kryminał, w którym każdy ciągnął akcję w swoją stronę, na dodatek na tyle krótki, że tytuł właściwie nie zdążył się wyłonić.

Wygrywa "sunrise" z tytułem "Morderca do towarzystwa", trochę w stylu Aleksandry Maryniny. Pozdrawiam i dzięki za udział w naszej zabawie!

Michał Witkowski

OD ORGANIZATORÓW:

My również dziękujemy i czekamy na kolejne edycje.
Zwycięzca otrzymuje HTC Desire 610, od naszego sponsora HTC.

Całe opowiadanie możecie przeczytać na tej stronie.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Nieskończona opowieść:

Nieskończona Opowieść - wymyślamy tytuł opowiadania. Do wygrania HTC Desire 610! Nieskończona Opowieść z Michałem Witkowskim Nieskończona Opowieść z Michałem Witkowskim - rozwiązanie II etapu i zakończenie Nieskończona Opowieść z Michałem Witkowskim cz. II - HTC Desire 816 do wygrania! Nieskończona Opowieść z Michałem Witkowskim - wyniki II etapu Nieskończona Opowieść z Michałem Witkowskim - część I i kolejny etap! Nieskończona Opowieść z Michałem Witkowskim - rozwiązanie pierwszego etapu Nieskończona Opowieść z Michałem Witkowskim – ZACZYNAMY Na styku literatury i technologii: od Gutenberga do kotów zmodyfikowanych genetycznie Ewolucja książki: audiobooki z wibracjami, orkiestrami i znanymi aktorami Czy pisarzy zastąpią algorytmy i roboty? Nieskończona Opowieść z Jackiem Piekarą - WIELKI FINAŁ! Nieskończona Opowieść z Jackiem Piekarą - prawie koniec! Nieskończona Opowieść - zakończenie i ostatni etap - WYGRAJ nowego HTC One M8! Nieskończona Opowieść z Jackiem Piekarą - część III Nieskończona Opowieść z Jackiem Piekarą - rozwiązanie II etapu Nieskończona Opowieść z Jackiem Piekarą - CZĘŚĆ II Nieskończona Opowieść z Jackiem Piekarą - rozwiązanie I etapu Nieskończona Opowieść z Jackiem Piekarą - ZACZYNAMY Nieskończona Opowieść - ostatni etap (rozwiązanie) Nieskończona Opowieść z Jackiem Dukajem - ostatni etap! Zaproponuj tytuł i wygraj HTC One Max! Nieskończona Opowieść z Jackiem Dukajem - CAŁOŚĆ OPOWIADANIA Nieskończona opowieść z Jackiem Dukajem - rozwiązanie II etapu Nieskończona opowieść z Jackiem Dukajem - część druga