Nieskończona Opowieść - wymyślamy tytuł opowiadania. Do wygrania HTC Desire 610!

Przed nami ostatni etap konkursu. Zgłaszajcie własne propozycje tytułu dla opowiadania, napisanego przez Czytelników Gadżetomanii wspólnie z Michałem Witkowskim. Do wygrania HTC Desire 610!

Witajcie!

Przed nami ostatnie wspólne przedsięwzięcie i długo oczekiwany ostatni etap. Musimy naszemu wspólnie stworzonemu dziełu nadać (również wspólnie) tytuł.

Każdy zgłasza po jednej propozycji a nasz autor wybiera biorąc pod uwagę pomysłowość, kreatywność i to, czy tytuł oddaje ducha całości opowieści.

Tym, którzy nie mieli jeszcze okazji przeczytać całości, ułatwiamy zadanie i kierujemy do całości Nieskończonej Opowieści z Michałem Witkowskim.

Dajemy Wam czas do 05.02.15.

Na zwycięzcę czeka nowiutki HTC Desire 610 od naszego sponsora.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Nieskończona opowieść:

Nieskończona Opowieść z Michałem Witkowskim Nieskończona Opowieść z Michałem Witkowskim - rozwiązanie II etapu i zakończenie Nieskończona Opowieść z Michałem Witkowskim cz. II - HTC Desire 816 do wygrania! Nieskończona Opowieść z Michałem Witkowskim - wyniki II etapu Nieskończona Opowieść z Michałem Witkowskim - część I i kolejny etap! Nieskończona Opowieść z Michałem Witkowskim - rozwiązanie pierwszego etapu Nieskończona Opowieść z Michałem Witkowskim – ZACZYNAMY Na styku literatury i technologii: od Gutenberga do kotów zmodyfikowanych genetycznie Ewolucja książki: audiobooki z wibracjami, orkiestrami i znanymi aktorami Czy pisarzy zastąpią algorytmy i roboty? Nieskończona Opowieść z Jackiem Piekarą - WIELKI FINAŁ! Nieskończona Opowieść z Jackiem Piekarą - prawie koniec! Nieskończona Opowieść - zakończenie i ostatni etap - WYGRAJ nowego HTC One M8! Nieskończona Opowieść z Jackiem Piekarą - część III Nieskończona Opowieść z Jackiem Piekarą - rozwiązanie II etapu Nieskończona Opowieść z Jackiem Piekarą - CZĘŚĆ II Nieskończona Opowieść z Jackiem Piekarą - rozwiązanie I etapu Nieskończona Opowieść z Jackiem Piekarą - ZACZYNAMY Nieskończona Opowieść - ostatni etap (rozwiązanie) Nieskończona Opowieść z Jackiem Dukajem - ostatni etap! Zaproponuj tytuł i wygraj HTC One Max! Nieskończona Opowieść z Jackiem Dukajem - CAŁOŚĆ OPOWIADANIA Nieskończona opowieść z Jackiem Dukajem - rozwiązanie II etapu Nieskończona opowieść z Jackiem Dukajem - część druga Nieskończona opowieść z Jackiem Dukajem - rozwiązanie drugiego etapu